Villa Restorasyon
Villa tadilatı,Villa dekorasyonu,Villa İç Mimarlık,Lüks Villa Dekorasyon

Villa tadilatı,Villa dekorasyonu,Villa İç Mimarlık,Lüks Villa Dekorasyon

Villa Restorasyonu

Villa Restorasyon sırasıyla önce soyulup döktürüp hafriyatını atıp villanın konumuna göre diranacını ve rutubet izolasyonunu tamiri değişecek bölümlerinin değiştirilmesi güçlendirmesi tamir edip gerekli tesisatların yapılması pis su temiz su tesisatı elektrik tesisatı kalorifer tesisatı gaz tesisatı,havalandırma tesisatı sıvası çatısı ve oluğu su ısı ses mantolama dış cephe kaplama macunlama boyası iç dış dekorasyonu lambri döşemesi laminantı seramik ve taş döşeme çeşitleri bahçesine kamelya  yapımı yazlık ve kışlık bölümler yapımı mermerleri kapıları pencereleri dolaplarını yapmaktayız.

villa restorasyon ve yenileme

Villa tadilatı,Villa dekorasyonu,Villa İç Mimarlık,Lüks Villa Dekorasyon

Villa tadilatı,Villa dekorasyonu,Villa İç Mimarlık,Lüks Villa Dekorasyon

Biz villa restorasyon ve yenileme konusunda uzmanız. çözümler üzerinde çalışırken karşılaşılabilecek tüm zorlukları bilen deneyimli ekibimiz ile villanızı A’dan Z’ye onarıp teslim ediyoruz.

Kalifiye inşaatçılar

Kalifiye inşaatçılar önemlidir, ancak bir proje, büyük bir taşeronlar ekibi olmadan devam edemez. Ekibimizin yanında çalışmak ve yüksek standartlarımıza ulaşmak için uzun yıllardan beri güvenilir tecrübeli yüklenicilerden oluşan bir ekip kurduk. Elektrikçiler, treyler ve su tesisatçılarını takip etmek için zamanınızı boşa harcamayın. Bunları sağlarız ve yönetiriz, günlük işinize devam etmenizi sağlar.

Ev tadilatları

Ev tadilatları konusunda profesyoneliz. 15 yıldır yaptığımız tek şey. Projeniz sizin kadar benzersiz, ancak deneyimlerimizle, muhtemelen daha önce karşılaştığımız zorluklarla karşılaştık ve size en iyi çözümleri sunabiliyoruz.

Villanıza zarif bir görünüm kazandırmak istiyoruz.

İnşaatın yanı sıra, eski villaların tadilat ve restorasyonunda uzmanlaşmaktayız. Diğer bina işletmelerinden farklı olarak, size bir cazip varlık sağlamak için eksiksiz bir paket yaratarak bir peyzaj hizmeti de sunuyoruz. Sen adını ver, onu yapabiliriz ya da tamir edebiliriz. Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun her türlü işi üstlenebiliriz. Baştan sona kadar memnuniyetiniz garantilidir.

Villaların tadilatı

Villaların tadilatı, şu anda inşaat endüstrisinin çalışmalarının önemli bir parçasını oluşturuyor; Bazı durumlarda, bu tadilatlar, bazen cadde cephesi hariç, orijinal karakterden az miktarda ayrılarak kapsamlı olmuştur.

Ancak, ülkenin villalarının çoğu henüz güncellenip yenilenmiştir. Tipik olarak, daha soğuk, daha çılgındırlar ve mekanlarının güneş ve bölge ile zayıf bir ilişkisi vardır. Genellikle banyo gibi servis alanları yatak odaları ile iyi bir ilişki değildir ve şu an için modern olanaklar olarak kabul ettiğimiz şeylerden yoksundur.

Son trendler, villanın sokak görünümünü korurken, mülkün arkası modern yaşamı sağlamak için yeniden tasarlandı. Bu, artan ışık seviyelerini, modern banyo ve mutfakları monte etmeyi ve iç-dış mekan akışını geliştirmeyi içerir. Sınırlı bir sayı, orijinal hallerine ve düzenine, ancak yeni banyo ve mutfaklara geri yüklendi.

Ayrıca, genellikle orijinal evlere uygun olmayan bir kat daha eklenmiş bir dizi villa da bulunmaktadır. Ayrıca, villalar altında garaj veya ek yaşam alanlarına ev sahipliği yapmak için eğimli alanlardaki villaların kazı örnekleri bulunmaktadır. Modifikasyonların bir göstergesi, tavandaki kirişlerin varlığıdır – bunlar tipik olarak orijinal bir duvarın çıkarıldığı yeri gösterir. Dairelere dönüştürülmüş bazı villalar da vardır.

villalarda yapılan genel değişiklikler

Daha önceki tadilatların bir parçası olarak, ortak villa modifikasyonları şunları içerir:

  • İç duvar kaplamalarının alçı levha ile değiştirilmesi.
  • Yalıtım montajı.
  • Yeni pencerelerin yüklenmesi, genellikle karakter dışıdır.
  • Tekrar kablolama.
  • Replumbing.
  • Ekleme ve yenileme – muhtemelen birkaç kez – mutfak, banyo, çamaşır ve tuvaletler.
  • Reroofing.
  • Verandaların kapanması.
  • Bölümün önündeki veya arka bahçedeki garajların eklenmesi. Bazen garajlar verandaya girecek ve bir odaya gün ışığını ya da havalandırmayı engelleyecek şekilde eklenmiştir. Carportlar genellikle bir yan duvardan desteklendi.

Villanın verandasının binanın dış köşesi etrafında devam etmesi durumunda, veranda köşesi bazen ya verandada ya da ogee (S şeklinde) veya içbükey çatı yapısıyla özenli bir cumbalı pencerenin bir parçası olarak taretle süslenmiştir.

VİLLA TADİLAT VE RESTORASYONU

Ortak bir değişiklik, ek yaşam alanları yaratmak için verandaların kapanması olmuştur – genellikle bu, orijinal eve sempati duymayan pencereler ve kaplamalarla yapılmıştır.

Bazen, bölümün önüne verandaya gün ışığına girecek veya engel olacak şekilde bir garaj veya garaj eklendi.

Ev yenileme projeniz için seçenekler hakkında görüşmek isterseniz, lütfen iletişim bilgilerinizi bize bildirmek için bu sayfadaki sorgulama formunu kullanın. Projenizi görüşmek için size uygun bir zamanda sizinle iletişim kuracağız.

Mahalle, cadde,sokak kapı no İl ve İlçe
Metrekare / Ada / Parsel