su kaçağı tespitisu kaçağı tespiti

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Termal Kamera Gemlik  Su kaçağı tespiti firmamızın kulladığı, bünyesinde bulundurduğu cihazlardan biridir. Termal Kamera tesisat hattı üzerine doğrulttuğunda, tesisattaki çatlakları duvar yüzeyinden görmenizi sağlıyor. Ekranı sayesinde tesisat hattını görebiliyoruz ve herhangi bir çatlak algıladığında cihazımız sinyal vermeye başlıyor. Bu sayede tesisattaki çatlağın tam yerini bulabiliyor ve müdahale edebiliyoruz. Müşterilerimiz minimum zararla problemleri çözüldüğü için termal kamera ile su kaçağı tespiti hizmetlerimizden çok memnun. Videomuzu izleyerek termal kamera ile su kaçağı tespiti işlemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz? Bize Ulaştıktan Sonraki Aşamalar Nelerdir?

Çalışma şeklimizi merak ediyorsunuzdur. Üsküdar bölgesinde su tesisatçısı ihtiyacınız için bizimle çalışmaya karar verdikten sonra çalışma şeklimiz aşağıda yer almaktadır.

  1. Web sitemizdeki telefon numaramız üzerinden bizi arayarak müşteri hizmetlerimize talebinizi bildirdikten sonra, size en yakın servis aracımızı size yönlendiriyoruz.
  2. Alanında uzman, tecrübe sahibi personelimiz size en uygun işlemleri öneriyor, alternatifler mümkün ise tercih yapmanız için size danışıyoruz. Ardından fiyat belirleme işlemimizi yapıyoruz.
  3. Uygulanacak işleminize karar verdikten sonra uygun cihazlarımız ile size en uygun zamanda işleme başlamak üzere adresinize geliyoruz.
  4. İşleminizi büyük titizlik ile kendi işim izmiş gibi tamamlayıp memnuniyet onayınızı aldıktan sonra işimizi bitiriyoruz.

Zaman Ve Bütçeden Tasarruf

Su Kacağı Tespiti

Su Kacağı Tespiti

Eskiden su kaçağı tespiti yapılırken tesisatın bulunduğu alanlarda tahmine göre kırma işlemleri yapılarak, kaçak bölgesi bulunurdu. Bu arama işlemleri sırasında bir çok yer boş yere kırılıp dökülürdü. Teknolojik gelişmeler sayesinde artık zarar minimuma indirildi. Tesisattaki su kaçağı bölgesi nokta atışı bulunabiliyor bu sayede tek bir yer kırılarak problem giderilebiliyor. Önceleri çıkan dinleme cihazları sayesinde tesisatın bulunduğu alanlar dinlenerek, su kaçağı bölgesi aranıyordu. Bu teknolojik gelişme su kaçağı tespiti alanına bir çok yenilik getirmiştir. Ancak yine de yeterli gelmediğinden günümüzde çıkan termal kameralar ile tesisatçılık sektörü son halini almıştır.

 

Bursa’da  Su Kaçağı Tespiti

Gemlik su kaçağı tespiti faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Mobil servis araçlarımız ile hızlı servis ve teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz. Eğer sizin de kaçak probleminiz var ise komşunuz sürekli şikayet ediyorsa, hemen bizi arayın. Müşteri hizmetlerimize adres ve telefon bilgilerinizi bırakın. Size en yakın servis aracımızı gönderelim. Alanında uzman tesisat ustamız probleminizi yerinde görüp tespit yapsın.