İnşaat Temizliği
İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

İnşaat temizliği yapılan mekanlarda yapılmış olan tadilat zeminde boya, harç vb. inşaat atıklar oluşacaktır. Bilindiği gibi uzun bir süreci çıkarmış olduğu bu sonuçlar çok da kolay temizlenemez.
İnşaattan sonra yerleşimi yapılmamış binaların, ofislerin ve diğer tüm mekanların dekorasyon malzemelerine zarar vermemek ve inşaat artıklarının tamamını ortadan kaldırmak için birçok temizlik firması iş başındadır.
Bu firmalar Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer malzemeler yardımıyla temizliği yapar. Tuvalet, lavabolar gibi tüm alanlar uygun malzemeler kullanılarak temizlenir.
İnşaat temizliği ile aklınıza gelecek her yer dipten uca temizlenmektedir. Oluşan moloz, harç kalıntıları, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları ve bunun gibi birçok şey firmaların geniş tecrübesi ve gelişmiş cihazlarıyla temizlenmektedir. 

İnşaat Sonrası Genel Temizlik

 
İnşaat Sonrası Genel Temizlik

İnşaat Sonrası Genel Temizlik

inşaat sonrası temizlik İnşaat sonrası genel temizlik hizmeti tüm yapılar için geçerli olan bir temizliktir. Bina,ev, iş yerleri gibi tüm yerleşim alanları inşaat sonrası temizlenmelidir.İnşaat sonrası genel temizlikte ilk iş olarak Bu tarz bölgeler kaba çöpler toplanır, harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile çıkarılır ve daha sonra sanayi tipi makinalar ve kimyasallar temizleme maddeleri yardımıyla işleme devam edilir.İnşaat sonrası temizlik sadece yüzeyle bitmez. Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıma aletleriyle en ince ayrıntısına kadar temizlenir.İnşaat sonrası genel temizlik profesyonel ekipmanlar yardımıyla gerçekleştirilir. Oldukça çaba ve uğraş gerektiren bu işlem uzman ekiplerin eline bırakılmalıdır. Böylelikle hiçbir zahmete girmeden büyük bir sorundan kurtulmanız sağlamaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik, şirketimiz

İnşaat Sonrası Temizlik, şirketimiz siz saygı değer müşterilerimize her alanda inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir, İnşaat sonrası temizlik yaparken kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir.inşaat temizliği, ve inşaat sonrası temizlik, esnasında Kullanılan temizlik ürünleri olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı ve değişik değerlerdedir, İnşaat sonrası temizlik yaparken etrafa zarar vermeden temizlik yapmaktayız.İnşaat Sonrası Genel Temizlik, Şirketimiz sizlere her alanda en ufak detaya kadar temizlik hizmet sunmaktadır. İhtiyacınız her ne olursa olsun ev, daire, ofis, villa, apartman, fabrika, şirket, mağaza, zemin Mermer Temizliği, mutfak, banyo, wc, aklınıza gelebilecek tüm detayları kapsamaktadır.Profesyonel anlayışla hizmet sunan firmamız, müşterilerimizden almış olduğu güç sayesinde sektörde liderliğini korumaktadır.

İnşaat sonrası villa  temizliği

İnşaat sonrası villa  temizliği,

İnşaat sonrası villa  temizliği,

İnşaat sonrası villa  temizliği,  hizmetimiz   diğer hizmet  dallarında olduğu gibi  sizlere sunmuş olduğumuz  bir  kategoridir, firmamız  geçmişinde  çok sayıda  tarihi köşk, yalı, malikane, yazlık villa, kışlık mekan, çok katlı  ev, dubleks  daire, inşaat sonrası  villa temizliği,  işlerinde yer almıştır.
Son zamanlarda  İstanbul  ve büyük şerlerin stresinden uzak kalmak ve doğayla iç içe geniş bir mekanda yaşam  yaşam sürmek veya daha kalabalık ailelerin tercihi olana villa yaşantısı beraberinde yapıların inşaat sonrası villa temizliği.

Tadilat sonrası temizlik

Tadilat sonrası temizlik servisimiz tarafından sizlere tüm mekanlarınıza yaptırmış olduğunuz tadilat veya kısmen yapılan dekorasyon  çalışmalarının ardında ihtiyaç duyulan ve alanda yapılması gereken temizlik işleriniz firmamız tarafından sizlere en kaliteli ve en deneyimli personellerimiz tarafından  işiniz yaptırılmaktadır.
Tadilat sonrası temizlik işleriniz ev, daire, villa, mağaza, dükkan, iş yeri,otel, motel, ofis, büro, bina, fabrika, okul hastane, dershane, yazlık, köşk, imalathane, atölye, sosyal tesis, yüzme havuzu, sinema, ve benzeri alanlarda yapılan.

İnşaat sonrası daire temizliği

İnşaat sonrası daire temizliği hizmetimiz  toplu konut daire temizliği, tek daire temizliği, yada yeni almış olduğunuz  ve  hiç oturulmamış bir dairenin  inşaat temizliği de  tarafımızdan   sizlere    sağlanmaktadır.
İnşaat  sonrası  daire  temizliği  yaparken  evin büyüklüğüne göre personel sayısı  belirlenir  ve  gereken temizlik ekipmanları  temin edilir ve personel işine başlar,  bu konuda elamanlarımız o kadar  işinde  uzmandır ki  sizlere  evinize taşınana kadar tekrar  temizlik ihtiyacı duymayacağınız bir şekilde  mutfak dolabınıza tabak koyacak bir şekilde hizmet vermektedir