havuz tadilatı gemlik, havuz tamiri, havuz onarımı, havuz tamiratı, gemlik havuz tamiri, havuz bakımı, havuz yapımı,

Havuz tadilatı genellikle mevsimlere göre yapılır.

Kışın, yazın ve bahar mevsimlerine göre bakımları yapılan havuzlar bu dönemler içerisinde gerekliliklere göre yeniden dizayn edilir. Havuzların günümüzde genel olarak müstakil villa ve lüks binalarda tercih edilir.

İnsan yaşamı açısından önemli olduğu için havuz tamiratının itinalı ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

* Havuzunuz mu eskidi ?

* Havuzunuzda çalışmayan aksam ve ekipmanlar mı var ?

* Havuzunuzun görüntüsünden artık keyif almıyor musunuz ?

* Fayans ve seramikleriniz de dökülmeler eskimeler mi var ?

* Skimmer lı havuzunuzu taşmalı sisteme mi dönüştürmek istiyorsunuz ?

* Kısacası havuzunuzu daha modern bir görüntüye mi büründürmek istiyorsunuz ?

 Eğer yukarıdaki sorularımıza evet diye cevap veriyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız havuz problemlerinize hızlı bir şekilde müdahale edip sizin için son derece modern ve güzel görünüşlü havuzlar yapmakta uzmandır. Tek yapmanız gereken bizi arayıp ücretsiz keşif  hizmetimizden yararlanmanız. Havuz tadilatı ve tamirat işlerinizi en kısa zamanda itina ile yapıyoruz.

Fayans ve seramik yenilemesi

Yüzme havuzu tadilatında en sık karşılaşılan durumları; fayans ve seramik yenilemesi, derz dolgu yenilemesi, su kaçağı tespiti ve onarımı, ekipman ve lamba tamiratları, mekanik tesisat yenilemeleri, izolasyon, eski ampullerin yeni nesil led ampullerle değiştirilmesi, pompa bakımları ve elektirik arızaları olarak tanımlayabiliriz.

Gemlik İnşaat ekibi olarak tüm bu işlemleri havuz tadilatı ve tamiratı adı altında siz değerli müşterilerimize garantili ve iso belgeli ürünler kullanarak sunmaktayız.

Havuz Tadilatı

Havuz tadilatı yaparken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri havuzun tadilattan sonra su geçirmeyecek bir şekilde havuz izolasyonunun yapılmasıdır. Yoksa yapılan havuz tadilatının bir anlamı kalmayacağı gibi havuza daha fazla zarar da verebilir.

Havuz tadilatı hakkında bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.