Gemlik inşaat

Gemlik İnşaat ve Emlak olarak  aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

Satılık Daireler

Gemlik inşaat  olarak Bursa’nın Gemlik İlçesinde  ve  çevresinde anahtar teslim veya kaba inşaat halinde dairelerimiz  bulunmaktadır. Dairelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için  bizimle irtibata  geçebilirsiniz.

Satılık Arsalar

Bursa’nın Gemlik ilçesinde ve çevresinde bina gibi ihtiyaçlarınıza uygun  arsalarımız bulunmaktadır. Satılık arsalarımız  hakkında  daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kat Karşılığı Arsa  Alınması

Mevcut arsalarınız arsanın yeri,  mevki, izinleri  doğrultusunda varılan protokole göre kat karşılığında alınıp  inşaat yapılmaktadır. Kat karşılığı arsa hizmetimiz hakkında  daha detaylı bilgi  almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Taahhüt  İşleriniz  Yapılır

Gemlik İnşaat, daha  kısa zamanda ,daha  çok konut üreterek uygun maliyetlerde ferah  ve yaşanabilir bir çevreyle, iyi  tasarlanmış mimari projeleri  ile sağlam, güvenilir konutlar üretmektir. Bununla  ilgili çeşitli  büyüklükte ve tipte büyük projelere imza atmıştır ve atmaya  devam  edecektir. Taahhüt işlerimiz hakkında daha detaylı bilgi  almak için bizimle  irtibata geçebilirsiniz.

Değerinden Arsa Alımı

Gemlik İnşaat olarak, elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz  arsaları  satın almaktayız. Arsa alımı hizmetimiz hakkında  daha detaylı bilgi için bizimle  irtibata geçebilirsiniz

Gemlik İnşaat  İstanbul’un çeşitli yerlerinde uzun yıllar gayrımenkül alım  satım ve agırlıklı  olarak Bursa ve Gemlik civarında lüks konut  yapımı ile  faliyet göstermektedir.kısa  süredede cıvarda  halkımızın güvenini saglamış olmamız bize onur  vermektedir.

Tamamlanan  ve devam eden projelerimizle  kaliteli, güvenli, kullanışlı  konut üretme ilkemiz daima ön planda gelmektedir,  denetim işleri  titizlikle yapılmaktadır.

Her yeni projenin  yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal  birikimimize  yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

En  üst düzeyde  müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız  her yeni kurum ve her  yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez  bir parçası olarak aramıza  katılmaktadır.