Ev Tadilatı işleri

Ev Tadilatı işleri için profesyonel hizmet sunan, konusunda uzman mimar, mobilyacı, tesisatçı, elektrikçi, boyacı, fayansçı vb. ekipleri tek çatı altında toplayarak anahtar teslim hizmet veriyoruz.

EV Tadilatı

EV Tadilatı

Ev dekorasyonu ve tadilat işlemlerinde iş planlaması size nakit ve vakit kazandıracaktır

O yüzden iş planlamanız ne kadar iyi olursa tekrar tekrar aynı işlemleri yinelemek zorunda kalmazsınız.

Gemlik inşaat olarak gerekli planlamayı uzman ekiplerimiz yaparak size hem zamandan hem paradan tasarruf sağlıyoruz.

Evinizin tüm tadilat işlerini uzman ve tecrübeli ekibiyle eksiksiz yerine getiren Gemlik inşaat siz müşterilerinin isteklerinizi eksiksiz yerine getirmektedir.

Çoğu zaman kendi fikirlerimiz olsa bile hepimiz tasarımcı kullanmak isteriz

Bütçemizi aşacağını düşündüğümüz için bu fikri hep erteleriz. Bunun için biz; sizin için tüm tadilat planını hazırlarız, böylece doğru işleri ve öncelikleri belirleyerek zaman ve para kazandırırız.

Tadilat Hizmetleri ve Projelendirme

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslime kadar olan bütün iş aşamalarını, konusundan uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü tadilatı yapmaktayız. Teknolojik gelişmeleri takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir.

Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır.

Tadilat konusu ile ilgili röleveler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir. Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz.İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor.

Bilgisayar programları yardımı

Seçtiğiniz ürünler bilgisayar programları yardımı ile mekanınızın bitmiş halini daha işe başlamadan görebilme fırsatına imkan sağlıyoruz. Kullanılan programlar sayesinde değişik açılardan mekan görüntüleri size sunulacaktır. Tadilat başlamadan işi bitirmiş olacaksınız.

Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor.

Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi ne kadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir karşılıklı karar vermekteyiz.

Komple tadilat işleri

Komple tadilat işleri,
Mağaza tadilatı,
Ev tadilatı,
Ofis tadilatı,
Anahtar teslim tadilat işleri,
Sıva ve boya işleri,
Tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa yapıyoruz.
Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

 

Evinizin daha taze bir görünüme sahip olmasını istiyor musunuz?.

Ev tadilat kredileri 

Ev tadilat kredileri

Ev tadilatları çok önemlidir.

Evinizin daha taze bir görünüme sahip olmak ve aynı zamanda evinize modern bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ev tadilatları çok önemlidir. Bunu başarmak için balyalamak gerekirse, eğer varsa, tüm yeni görünümü ve mobilyaları koymak için evinizi yenilemeniz gerekecektir.

Evinizin içinde daha taze ve daha büyük bir alana sahip olabilmeniz için

Tadilat sırasında bazı duvarların çıkarılmasını da düşünebilirsiniz. Büyüyen tüm ailenizi ağırlayacak bir yer ayırmayı planlıyorsanız, ev yenileme de çok önemlidir.

Büyüyen tüm ailenizi ağırlayacak bir yer ayırmayı planlıyorsanız

İnşaat Taş Ev Villa ÇeşitleriEv yenileme çalışmaları çok önemlidir.

Büyüyen tüm ailenizi ağırlayacak bir yer ayırmayı planlıyorsanız, ev yenileme çalışmaları çok önemlidir. Tüm aile üyeleriniz için biraz daha fazla alana sahip olabilmek için evinizi genişletmeniz çok önemlidir. Çünkü sadece küçük bir eviniz varsa birbirinizi çarparsınız, bu yüzden aile genişlemesinin bu aşamasında yenileme önerilebilir. Ve evinizin daha güzel bir görünüme sahip olmak ve aynı zamanda evinize modern bir görünüm kazandırmak istiyorsanız. evinizi veya evinizi yenilemeniz gerekir.

Ev tadilatı son derece önemlidir ve insanların bu seçeneği tercih etmelerinin birkaç nedeni vardır.

  1. Yenileme derecesine bağlı olarak, bir yıkım-inşaatın daha uygun olabilir. Herkesin yepyeni bir ev alması pek mümkün değil, pek çoğu, özellikle ilk evleri için daha büyük olanları satın almayı tercih ediyor ve istedikleri evin sahibi olmak için parayı biriktirdikçe önümüzdeki birkaç yıl boyunca yenileniyor.
  2. Bazı insanlar bulundukları bölgeyi severler, ancak mevcut evlerinde daha fazla yer isterler. Bu aslında, ailelerin mevcut toprak bloğu ile mutlu oldukları ana ev yenileme talebidir. Ancak daha fazla çocuk ya da mevcut çocuklarının eklenmesi, daha fazla / daha büyük odalara ihtiyaç duydukları anlamına gelir. Ev uzantıları ve ikinci kat ekleri bunu başarmak için mükemmel bir yoldur.
  3. Bunu bir proje olarak beğenirler. Bu, sabit bir projeye ve ev yenileme yenilemelerine ihtiyaç duyan bu DIYer’lara referans veriyor. Son sonuç, eve değer katmaktır (eğer doğru yapılırsa) ve bir kerede mevcut evlerini bir oda alan üzerinde sürekli olarak yenilemekten memnuniyet duyarlar. Ancak, sıhhi tesisat, elektrik işleri ve yapısal değişiklikler içeren oldukça kapsamlı ev tadilatları için, (büyük, pahalı) sorunların oluşmasını önlemek için deneyimli bir ev yenileme kurumu kiralamanız kesinlikle tavsiye edilir .
  4. Değer eklemek için. Bazı eski evler harika yerlerde ve sağlam temellere sahip oldukları sürece, mevcut evi yenilemek ve yıkmaktan daha iyidir. Özellikle de yeni bir bina inşa etmek için yatırımınızdan daha yüksek bir getiri elde etmek kesinlikle mümkün.

Zamanla, evinizin verimliliği azaltabilir veya yenileme gerektiren bazı daha yeni ve daha parlak değişiklikler gerekebilir. Ev tadilatı şu tarihten itibaren gerekli bir özelliktir:

ev tadilatı gereklimidir

ev tadilatı gerekli midir?

Artan Konfor:

Yenileme, birkaç küçük iyileştirme ile evinizin rahatlığını ve memnuniyetini artırır.

Artan Güvenlik:

Eviniz uzun süredir bir güvenlik sorunuyla karşı karşıya kalıyorsa, ev yenileme bu durumu iyileştirmeye ve sizi rahat ve sağlam bir yere götürmenize yardımcı olacaktır.

Geliştirilmiş Değer:

Ev yenileme, evinizin değerini önemli oranda artırabilmenize yardımcı olabilir. Ve bu özellikle evinizi yakın gelecekte satmaya karar verdiğinizde geçerlidir.

Artan Verimlilik:

Evinizi yenilendiğinde evinizin verimliliği büyük ölçüde artırılabilir. Örneğin, kışın sıcak kalmak için evinize ihtiyacınız varsa veya yaz aylarında serin kalırsanız, tüm bu işlevler evinizi yenilemek suretiyle elde edilebilir.

Yükseltme İşlevi:

Örneğin, evinize ekstra bir banyo eklemek ya da banyonuzu daha yeni işlevlerle yükseltmek istiyorsanız, evinizi yenilemeyi tercih ettiğinizde bunların her biri mümkündür. Benzer şekilde, ev tadilatları da mutfağınızın ve diğer parçaların işlevselliğini artırabilir.

Bu nedenle, en azından güvenlik hususlarını düşünmek istediğinizde ev yenileme önemli bir özelliktir.

Yaşam tarzı seçimlerinde geliştirmeler

Evdeki yaşam tarzınıza nasıl günden güne iyileştirmeler yapabilirsiniz. Bazı fikirler daha modüler bir stratejiyi uyarlamakta. Modern mutfak tasarımları çok pratik olabilir, aynı zamanda estetik ve refah ve çevre dostu yaşam tarzı seçimleriniz için daha da iyi olabilir.

Güneş ekleyerek daha modüler olabilirsiniz. Bu, faturalarınızı azaltacak ve aynı zamanda karbon ayak izinize de yardımcı olacaktır. Ve modern yaşam tarzınızı geliştirdiğini söyleyebilirdiniz. Daha modüler bir tasarıma sahip olacak ve daha fazla alana sahip olacaksınız.

Evinizin yenilemesinde güneş ile ekstra mil gidiyor

Evinizin yenilemesinde güneş ile ekstra mil gidiyor

Evinizin yenilemesinde güneş ile ekstra mil gidiyor

Güneş, ev yenileme konseptleri için büyük bir amaç olarak görülebilir.

Sadece bu değil, aynı zamanda rekabetçi olmanızı sağlamak istiyorsunuz çünkü ABD’deki birçok eyalet% 100 yenilenebilir hedeflere ulaşmaya çalışıyor. CA’da, 2020’den sonra izin verilen tüm yeni ev inşaat projeleri için güneş enerjisi uygulanacaktır.

Ayrıca, yeni güneş panelleri bulmak zor olabilir ve bir yükleyici bulmanız gerekebilir.

İster ilk defa güneş panelleri satın alıyor olun, ister hasar veya temel eşya ve yıpranma nedeniyle yenilerini arıyor olun, muhtemelen otomatik bir fiyat kontrol cihazı kullanmayı daha kolay bulacaksınız.

Ev yenileme, hepimiz için çok pahalı ve sakıncalı. Ancak evinizi yeniledikten sonra evinizin keyfi ve değeri artacaktır .

Sadece modern ve şık bir görünüm için değil, aileniz ve çocuklarınız için odalar veya ofis, oyun odası veya mağaza odası gibi özel amaçlı odalar için ekstra alan kazanacaksınız. Daha geniş alan için duvarları çıkarmanız veya oturma odanıza daha fazla ışık getirmeniz gerekebilir.

Mutfak, banyo veya bazı çevre düzenlemelerini boyayarak eviniz için bile yenileme çalışmaları iyi bir cazibe sağlayacaktır. Yenileme yatırımınızı artıracaktır , bu yüzden sorgularınız için yenileme uzmanına başvurun. Ve yenileme ile ilgili zaman ve bütçe hakkında bilgi almayı unutmayın.

Kendi evinizi satın aldıktan sonra ev yenileme üzerine odaklanmak önemlidir. Bunun nedeni ise:

Daha rahat olun

Evinizi dağınık hale getirmek ve rahat bir yaşam sürdürebilmek için yenilemeniz gerekiyor. Ambiyanstaki bu değişiklik, evinizde rahatça yaşamanıza ve rahatlamanıza ve içinde dinlenmenize yardımcı olacaktır.

Daha fazla güvenlik var

Belki eviniz yeterince büyüktür ve zaten hasar görmüş olabilir, bu yüzden güvenlik amacıyla yenilemeniz gerekir. Aksi takdirde, bazı günler tavanlar, çatı veya duvarlar size zarar verebilir.

Yere daha fazla değer ver

Düzgün ve düzenli olarak yenilerseniz, evin durumu daha iyi olacak ve evin fiyatı artacaktır. Bu sayede mülk satılırken daha fazla değer elde edersiniz. Evinizin büyük bir makyajı, satıldığı zaman satış fiyatını artıracaktır.

Verimlilik var

Altyapılar, mimarlar ve iç mimarların eğilimlerini tercihinize göre değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz. Sen bile yapabilirsin

Evinizin amacını her zaman farklı iklimlere göre değiştirin.

Temelde ev yenileme sadece evinizin görünüşünü yeniden tasarlamak ya da evinizin değerini artırmakla kalmaz – sadece mobilyaların yeniden düzenlenmesi ya da duvarların yeniden boyanmasıyla ilgili değildir.

Evinizi yaşam tarzınıza göre yaşanabilir bir yer olarak sürdürmek daha fazladır.

Daha çok duvarlarınızı, zeminlerinizi sağlamlaştırmak, merdivenler yeterince sağlamdır. Evinizi rahat, rahat ve yaşanabilir hale getiriyor.

Evinizde uzun yıllar yaşadıktan sonra , bunun bir kısmı kırılıyor olabilir.

Düşünebileceğinizden daha fazla tadilata ihtiyaç duyabilir . Yenileme, bozuk, hasarlı veya eski bir yapıyı geliştirme sürecidir. Tadilatlar tipik olarak ticari veya konuttur. Ayrıca, yenileme, yeni bir şey yapmak veya bir şeyi hayata döndürmek anlamına gelebilir ve sosyal bağlamlarda başvurabilir.

Ancak bir evi yenilemek zor ve zaman alıcı bir iş olabilir. Kolayca unutulabilen ve içine düşmesi çok kolay olan birkaç küçük şey vardır. Yorgun ve sıkıcı bir özelliği güzel görünümlü bir eve çevirme sürecinde her küçük ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Ev tadilatında yapılan küçük bir hata, hayalinizi bir felakete dönüştürebilir.

Ev tadilatları maliyetli, zaman alıcı ve dağınıktır.

Yine de, birçok insan çeşitli nedenlerle evlerini yenilemeyi tercih ediyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz projeler olduğu için evinizi düzeltmek için neredeyse birçok neden var. Evinizi yenilemek için en önemli nedenleri burada bulabilirsiniz.

1. Konforunuzu arttırmak veya evden keyif almak için.

Bu bir sebepten önce gelir. Evinizi yenilemek için birçok iyi neden olsa da, kendi rahatınız ve zevkiniz göz ardı edilmemesi gereken önemli faktörlerdir. Yalnızca gelecekteki satış fiyatını nasıl etkileyeceğine bağlı olarak yenilerseniz, bir ev gibi hissetmeyen bir şovda yaşayabilirsiniz. Konforunuz ve zevkiniz, nihayetinde sattığınız zaman en çok paraya mal olan iyileştirmelerden daha önemlidir.

2. Güvenlik sorununu gidermek için.

Bazı ev yenileme projeleri sadece sökülemez. Elektrik sorunları, çatı sızıntılarıveya vakıftaki bir çatlak, ailenizi güvende tutmak ve felaket veya evdeki toplam kayıpları önlemek için gerekli olan bazı problemlerdir.

3. Evin değerini geliştirmek için.

Evinizi önümüzdeki birkaç yıl içinde satmayı planlıyorsanız, piyasaya sürdüğünüzde alabileceğiniz en fazlasını elde etmek için bir kısmını veya tamamını yenilemek isteyebilirsiniz. En iyi ani dönüşe sahip olan bazı projeler ana yaşam alanını açıyor , ön kapıyı değiştiriyor ve mutfak veya banyoyu güncelliyor.

4. Evin işlevini yükseltmek için.

Belki daha fazla alana ihtiyacınız var, ya da ikinci bir banyo meşgul sabahlar sırasında işleri daha kolaylaştıracaktır. İyileştirmeler evdeki değere zarar vermediği veya kullanılabilir alanı azaltmadığı sürece, ev sakinlerinin konut sakinleri için daha iyi çalışması için iyi bir fikirdir.

5. Evin verimliliğini arttırmak.

Yeni pencereler, ısı pompası ve ilave yalıtım, enerji maliyetlerini azaltan ve zamanla kendileri için ödeme yapabilecek iyileştirmelerin örnekleridir. Daha verimli evler, alıcılar için enerji verimliliği yüksek bir evde maliyetlerin daha düşük olacağını bildiklerinden daha caziptir.

Ev yenileme hizmetleri ev yenileme iki nedenden dolayı çok yararlı bir şeydir.

Öncelikle evinizin güvenliğini korumak için çok önemli olan yapıyı değiştirir. İkincisi, evdeki modaya bakmanıza ve evinizi iyi durumda tutmanıza yardımcı olur. böylece evinizi yirmi ve güzel hale getirmek için iç tadilatla iletişime geçin

Ev tadilat kredileri 

Ev tadilat kredileri

Ev tadilat kredileri önemlidir

Çünkü bunlar yeniden yapılanma, tadilat, güncelleme veya evinize onarım yapma gibi çeşitli nedenlerle alınmaktadır. Bir evde yapılması gereken büyük işlerin dışında, bu krediler evinizi döşemenize ve banyo armatürleri, vantilatörler, mobilya vb. Gibi şeyleri ödemenize yardımcı olmak için de kullanılabilir. Ayrıca, ev yenileme kredisinde vergi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kendini işgal eden ev için, yenileme için bir ev kredisi aldıysanız, bir yıl içinde bir ev yenileme kredisine yapılan faiz ödemesi ile ilgili 1961 sayılı Gelir Vergisi Yasası kapsamında faiz bileşeni üzerinde bir indirim talep edebilirsiniz. Kendini işgal eden bir mülk için kesinti tutarı Rs’de sınırlandırılmıştır. Yılda 30.000. Ancak, kiralanan evin yenilenmesi için faiz ödenirse, çıkarların tamamı kesinti olarak kabul edilir.

Ev tadilatı çok sayıda sebepten dolayı önemlidir ve liste de bu listeye girer

• Ev normal yaşlardan daha yaşlıdır.
• Sızıntılı çatısı ve riftleşmiş duvarları vardır.
• İyi inşa edilmiş Verandah’ın yanı sıra depolama alanı yok.
• Evdeki toplam oda sayısı artık artan aile üyeleri için daha azdır. Birkaç oda daha ihtiyaç var.
• Mutfak daha çekici görünmüyor. Tasarım büyüdü ve duvarları günümüzde oldukça sık ıslanıyor.
Bu tadilatlar derhal ev yenileme yapmak için yeterli değil mi? Bu yüzden, telefonunuzu alın,

0 532 551 7177

Ev tadilatları maliyetli, zaman alıcı ve dağınıktır. Yine de, birçok insan çeşitli nedenlerle evlerini yenilemeyi tercih ediyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz projeler olduğu için evinizi düzeltmek için neredeyse birçok neden var. Evinizi yenilemek için en önemli nedenleri burada bulabilirsiniz.

1. Konforunuzu arttırmak veya evden keyif almak için.

Bu bir sebepten önce gelir. Evinizi yenilemek için birçok iyi neden olsa da, kendi rahatınız ve zevkiniz göz ardı edilmemesi gereken önemli faktörlerdir. Yalnızca gelecekteki satış fiyatını nasıl etkileyeceğine bağlı olarak yenilerseniz, bir ev gibi hissetmeyen bir şovda yaşayabilirsiniz. Konforunuz ve zevkiniz, nihayetinde sattığınız zaman en çok paraya mal olan iyileştirmelerden daha önemlidir.

2. Güvenlik sorununu gidermek için.

Bazı ev yenileme projeleri sadece sökülemez. Elektrik sorunları, çatı sızıntıları veya vakıftaki bir çatlak, ailenizi güvende tutmak ve felaket veya evdeki toplam kayıpları önlemek için gerekli olan bazı problemlerdir.

3. Evin değerini geliştirmek için.

Evinizi önümüzdeki birkaç yıl içinde satmayı planlıyorsanız, piyasaya sürdüğünüzde alabileceğiniz en fazlasını elde etmek için bir kısmını veya tamamını yenilemek isteyebilirsiniz. En iyi ani dönüşe sahip olan bazı projeler ana yaşam alanını açıyor, ön kapıyı değiştiriyor ve mutfak veya banyoyu güncelliyor.

Ev yenileme sadece evinizin daha iyi görünmesini sağlamakla kalmaz, birçok şeyden oluşur.

Tasarımı değiştirmek ve daha çekici hale getirmek için resimler yapmaktan daha fazlasıdır. Bu sadece bir moda trendi değil. Her ev sahibi ev yenileme için motivasyon bulmaya ihtiyaç duyar. Bu tür uygulamaların gözden kaçırılması kolaydır çünkü evler genellikle oldukları gibi iyi görünecektir.

Düzenli tadilatlar, evi standartlarda tutmaya ve modern kalmaya yardımcı olur.

Bu, mülkün değerini etkileyeceğinden, sahibinin evi satması durumunda önemlidir. Aile ayrıca çok sağlıklı ve rahat buluyor. Düzenli yenileme ayrıca evinizin değerini arttırır. Çatı, tüm iyileştirmeler için çok önemlidir; kontrol edilmesi gerekiyor.

Estetik olarak, tadilat evinizin modern tasarımını kullanmaya devam ederken evinizin eski tasarımını kendi avantajınıza göre kullanmanıza yardımcı olabilir. Stillerin bu karışımı, modern tasarımın ardından çokça aranır ve satış yaparken, büyük bir ikramiye olur.

Evinizin tamamını yenilemenize gerek olmadığını unutmayın!

Şu an çok popüler olan bodrum katını yenilemeyi tercih edebilir veya sadece mutfağınızı daha iyi kullanmak için spruce etmeyi tercih edebilirsiniz. Yenilemeyi planlarken ne zaman ve ne zaman, evin o kısmının sizin için ne kadar önemli olduğuna emin olun.

Mutlu yenileme!

Evin iyileştirilmesi,

Genellikle evin görünüşü üzerinde bazı eklemeler yaparak bir ev için bazı değişiklikler yapmaktadır. Aslında yetenekli yükleniciler, Kendin Yap, ve hatta tamir insanlar tarafından yapılır. Bu iyileştirme çok önemlidir çünkü mülkün uygun şekilde muhafaza edilmesi durumunda taşınmazın değeri daha da artar. Aynı zamanda birkaç kişi tarafından gereksiz gider olarak görülmektedir. Bununla birlikte, bir mülkün zarar görmesi, bir gayrimenkul değerinin tipik olarak söz konusu mülkün bakımında ihmal edilmesinden kaynaklanır.

Ev peyzajı, mülkünüzün değerini korumaya yardımcı olmak için daha iyi bir görünümde olmalıdır.

Buzdolapları gibi ev aletleri de her 3 ila 4 ayda bir uygun şekilde kontrol edilmelidir. Evin iyileştirilmesi ayrıca gevşek veya hatalı kabloların kontrol edilmesini ve aynı zamanda aşırı enerji yüklenmesinin önlenmesini de içerebilir. Öte yandan, bir evin iyileştirilmesi söz konusu olduğunda evin çatısı her şeyden önemlidir. Çatıyı inşa etmek için kullanılan malzeme tipine bağlı olarak, yılda en az iki kez kontrol edilmelidir. Sızıntıların ve zonaların kontrol edilmesi de önerilir ve eğer varsa, hemen harekete geçilmelidir. Yağmur suyunun evin içine girmesini önlemek için tıkalı tüm olukları temizleyin ve engelini kaldırın.

İyi bir tadilat Gayrimenkulün değerini artırabilir

Evdeki bu standartların yanı sıra iyileştirme, yenilenme veya yeniden yapılanma ihtiyacı da daha iyi bir fikir olabilir. Gayrimenkulün değerini artırabilir. Evin boya rengini değiştirmek, oturma odanızda veya yatak odanızda sadece farklı bir tür halı koymak gibi basittir. Ev tadilatı ve tadilatı fikri çok basit olabilir, ancak evinizin atmosferinde çok önemli değişiklikler yapabilir.

Kendi evinizi iyileştirmek çok önemlidir,

Çünkü esas olarak bu fikir genellikle evin bakımıyla ele alınmaktadır. Ek değere ek olarak, mülke eklenir, yeniden yapılanma ve önleyici bakım, gelecekteki herhangi bir hasarı veya mülke yapılan herhangi bir olayı en aza indirgemede daima önemlidir.

Ev tadilatları çeşitli şekillerde önemlidir! Hangi yollarla bilmek ister misiniz? Bir göz atın – 
• En son çatlak çatınızı tamir ettiğinizden beri 30 yıl geçti. Bugün yine içinde bir miktar delik var. 
• Duvarlar günümüzde oldukça sık sönüyor ve sonuçlar görsel olarak çekici değil – küf olarak adlandırılıyor. 
• Otuz yılı aşkın bir süredir, aileniz biraz şişti. Bazıları, daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzdan dolayı, daha yaşlı ve yaşlı bireylerin desteğine yönelik tasarımlarda birkaç değişiklik yapılarak daha sağlıklı ve yaşlıydı. 
• Mutfak, banyo kadar eski moda da görünüyor. 
• Bir salondan daha iyi olmadığı için oturma odası dekorunun derhal yapılması gerekir. 

İçinde bulunduğunuz yıldan uzun bir süre sonra evinizin güvenli ve fonksiyonel olması için yenilemeniz gerçekten çok önemlidir. Bu şekilde güncellenebilir ve trendlerle birlikte ilerleyebilirsiniz. İçinde yıllarca yaşadıktan sonra ev tadilatı yapmaya çalışın ve farkı görün

İstediğiniz güvenlik ve rahat yaşam için, elbette bir ev yenileme, onu başarmak için önemlidir. Evet, size çok pahalıya mal olacak ama sonunda, kalmak ve yaşamak için güvenli ve konforlu bir yere sahip olacaksınız.

Ev tadilatı sadece evinizin estetik değerini artırabileceği için değil, aynı zamanda evlerinizi iyi durumda tutabilmenin de bir yolu ve aynı zamanda size daha fazla konfor ve güvenlik sağlayacak şekilde faydalanabilmeniz için önemlidir. evlerinde

Evinizde uzun yıllar yaşadıktan sonra, bunun bir kısmı kırılıyor olabilir. Düşünebileceğinizden daha fazla tadilata ihtiyaç duyabilir. Çatılar termitler ile olabilir, yürüyüşler hava şartlarına çatlaklar verebilir veya mobilyaların yenilenmesi gerekebilir. Evdeki yenilemeyi güvenlik, konfor, verimlilik ve işlevsellik için yapabilirsiniz. Evinizi yenileyebilir ya da bodrum tadilatları çok önemlidir. Ayrıca tüm evimi son 3 ay içinde yeniliyorum. Şimdi evim çok temiz ve güzel görünüyor.

Ev tadilatı sadece evinizin görünümü için değil, aynı zamanda aileyi güvende tuttuğu için de önemlidir. Evinizin herhangi bir kısmı, çok fazla kullanımdan ve yıllar geçtikçe yıpranabilir. Bu, yangına veya istenmeyen bir kazaya neden olabileceğinden, evin elektrik açısından özellikle tehlike oluşturabilir.