Boya ve Badana İşleri

Ev Boya Badana Hizmeti

Gemlik İnşaat ve Boya badana firması olarak tüm Bursa’da ev boya badana hizmeti sunmaktayız. Oturmuş olduğunuz daire’nin yada yeni aldığınız evin tüm boya badana işlerini uzman kadromuz ile ucuz ve hesaplı olarak yapmaktayız. Ev boya badana firmamız siz değerli tüketicilerimize kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Özellikle bahar aylarında boya badana işlemlerine başlangıç olarak tüm yaz boyu sizlerden gelen randevularla hizmetimiz tüm hızıyla sürmektedir.Geniş servis ağına sahip olmamız ve ve Gemlik genelindeki boya badana şubelerimiz ile aynı gün hizmet sağlamaktayız.

Ekip olarak son derece mütevazi ve profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Boya badana şirketleri denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmayı siz değerli tüketicilerimizin sayesinde başarmış bulunmaktayız. Ayrıca boya badana firmamızın almış olduğu sağlam referanslar ile yolumuza devam etmekteyiz.

Her zaman tüketicinin yanında olmayı bildiğimiz kadar sunmuş olduğumuz esnek fiyatlar ve yapılan işlemlerle gerçekten çok beğeni almaktayız.

Ev Boya Badana Hizmeti‘mizden bazı örnekler vermek gerekirse bunları şu şekilde sıralayabiliriz.!

Ev Boya Badana İşleminde Yapılacaklar ?

Öncelikle Bilir kişi ekip liderimiz boya badana yapılacak yerin keşfini gerçekleştirir.

1.) Boya badana yapılacak alanın metrekaresi, büyüklüğü hesaplanır.

2.) Boya badana yapılacak duvarların gerekli ise sıva ve temizlenmesi.

3.) Boya markası ve renk seçimi

4.) Boya badana yapılacak yerin başlama ve bitiş saatleri hesaplandıktan sonraki süreçte kusursuz hizmet.

5.) Boya badana yapıldıktan sonra mekanın temizliği

Yukarıda saymış olduğumuz işlemler sadece hizmetlerimizden birer örneklerdir. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gemlik inşaat

Gemlik inşaat