Dekorasyon Hizmetleri

Dekorasyon için Tasarımın ve mekanın yapılış amacına uygun ve doğru kullanılıyor olması çok önemlidir.

Bu düşünceden yola çıkarak, iç dünyamıza dönük fikirleri ve rahat olacağımız mekanları hayal edip ona uygun projeler üretmek ve bu mekanları oluşturmaktır.

Dekorasyon Hizmetleri

Dekorasyon Hizmetleri

Bunların dışında mimari ile ilgili doğru ve net sonuçlara varabilmek için fonksiyon ve tekniğin dışına çıkılmaması gerektiğinde artık bilinen bir gerçektir.

Dekorasyon işlerinde

Fonksiyon ve estetiğin uyumunu göz önünde bulundurarak detaylı projelendirme, kaliteli ve uygun malzeme seçimi, titiz bütçelendirme,uygulamada usta işçilik ve en önemlisi işin zamanında teslimi üzerinde önemle durduğumuz konudur. Müşteri memnuniyeti bir numaralı prensibimizdir.

İç Dekorasyon

İç dekorasyon oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Bu makalede özellikle iç dekorasyonda beyaz rengin kullanımına dair öneriler bulacaksınız.

Beyaz renk genellikle mekanı geniş göstermesiyle öne çıkar. Ancak bu rengi iç dekorasyonunuzda dengesiz bir biçimde kullandığınızda evinizi ruhsuz ve boş gösterme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda doğal ve dinlendirici bir atmosfer yakalamak istiyorsanız, duvarlarınızı beyaz eşyanızı ise ahşap ya da cam mobilya olarak düşünmelisiniz.

Bej, yeşil ve kahverenginin pastel tonları yaratmak istediğiniz havayı destekleyecektir. Daha canlı renkte koltuk örtüsü ve yuvarlak formlu abajurlar da bu tabloya yakışacaktır. Tablo demişken, yeşilli kahverengili tonları taşıyan, daha çok bitki temalı büyük tablolar da – fotograf ya da resim olabilir, beyaz duvarınızdan ortama dinginlik aşılayacaktır.

Beyaz ağırlıklı bir dekorasyonda zıtlıkları kullanmak etkili bir tarz yaratabilir.

Bembeyaz bir masanın üzerindeki simsiyah vazo çarpıcı bir görüntü oluşturacaktır. Ya da siyah beyaz desenli bir halı da, beyazın içinizi baymasını önleyebilir. Aynı şekilde aydınlatma aksesuarlarını da siyah seçerek zıtlık yaratabilirsiniz. Tabii bu ögelerin hepsini birden degil; seçerek birbirleriyle dengeli duracak olanları kullanın. Unutmayın ki aşırıya kaçtığınızda tüm etkiyi öldürürsünüz.

Duvar renginizi beyaz tercih ettiyseniz, evinizin bir hastane odasını andırmaması için dikkat etmelisiniz. Işık almayan duvarınızı daha koyu ve sıcak bir tonda boyayabilirsiniz. Beyaz duvarın pencere karşısında olması, ışığı daha çok yansıtıp yayması için avantajınıza olacaktır. Ayna, bitki ve mum gibi dekorasyon ögelerinden mutlaka faydalanın. Böylelikle hem sade hem de sıcak bir ev ortamı yaratmanız mümkün olacaktır.