Çatı Tadilat Firması

Yeni bir çatıya ihtiyacınız olduğunda, Çatı Tadilat Firması tadilat için bariz çözümdür. Fin yapımı çelik çatılarımız dayanıklılıkları ile bilinir; Her yıl yeni müşteriler bir Çatı Tadilat Firmamız çatıyı seçmektedir. Garantilerimiz yıllardır yüksek kaliteyi garanti eder.

Kurulum servisimizi seçin ve yeni tavanınızın kitap tarafından kurulduğundan emin olabilirsiniz. Uzmanlarımız, planlamadan kurulum aşamasına kadar her adımda size yardımcı olabilir, bu da sizin ve eviniz için mükemmel bir çatı paketi oluşturur.

Çatı Tadilat Firmamız kalite sınıfları doğru çatıyı seçmeyi kolaylaştırır.

Seçimimiz her türlü bina, kullanım ve ihtiyaç için mükemmel bir seçenek sunar. Kalite sınıfı, ürünün kaynağını, kalitesini ve dayanıklılığını garanti eder ve teknik garanti süresini tanımlar.

Çatı kaplama paketimiz herşeyi kapsamaktadır: yeni çatınızı bile teslim edebilir ve kurabiliriz. Uzmanlarımız çatılarınızı mümkün olan en iyi uygulamalarla donatırlar ve sadece birkaç gün sürer. İlk planlamadan kuruluma kadar hepimizle birlikteyiz. Sorumluluklarımızı bize bırakın ve hayatınızın en kolay yenilenmesinin tadını çıkarın.

UYUMLULUK

İnşaat uzmanları çatılarımızın kalitesini biliyorlar; Hemen hemen her prefabrik evin bir Çatı Tadilat Firmamız çatısı vardır. Kolay kurulum ve ürün uyumluluğu, Çatı Tadilat Firmamız’yi herhangi bir ev projesi için iyi bir seçim haline getirir.

HAFİF AMA GÜÇLÜ

Çelik uzun ömürlü, güvenilir bir çatı malzemesidir. Hafiftir, çünkü çatı makaslarının güçlendirilmesine gerek olmadığı için tadilat için mükemmeldir. Çelik, çatının şekil ve açılarını takip etmek için kolayca kalıplanabilir.

ÇELİK ÇATI TEMELLERİ

Çelik çatı, sadece çatı kaplama levhalarından daha fazladır. Ayrıca aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, alt yapılar, yağmur suyu sistemleri, çatı güvenlik ürünleri, parıltılar ve diğer birçok öğe ve aksesuarları içerir.

Çatı Tadilatı

Çatı Tadilatı

 1. Çatı levha
 2. Yağmur suyu sistemi
 3. Merdivenler
 4. Kar muhafızları
 5. Çatı köprüsü
 6. Sırtı kapatma
 7. Verge süslemeler
 8. Yanıp sönen
 9. Kurşun-ins
 10. Baca levhaları
 11. Vadi yanıp sönüyor
 12. Ortak yanıp söner

Sağlıklı bir çatının en önemli unsuru, tüm farklı parçaların dikkatlice seçilmesi ve hem işlevsel hem de görsel olarak birlikte iyi çalışabilmeleridir. Çatınız sadece çatı örtüleri ile ilgili değil; Tavanınızın tüm parçaları, en küçük vida ve cıvatalardan büyük çatı kaplama levhalarına ve merdivenlere kadar önemlidir. Ve her bölüm çatınızı güvenli, dayanıklı ve çekici hale getirmede önemli bir rol oynar.

Doğru malzemeler, doğru kurulum ve iyi bakım ile iyi işleyen bir çatıya sahip olduğunuzu garanti edebilirsiniz. Çatı örtüleri evinizi ve yapısını yağmur, rüzgar ve kardan korur. Bunlar aynı zamanda çatınızın en göze çarpan özelliği ve görünüşünü tanımlar – evinizin kimliği bile.

Bir çatının alt yapısının rolü, çatı örtülerinin eklenmesi için sağlam bir temel oluşturmaktır ve aynı zamanda alt tabakalar, çıtalar ve havalandırma şeritlerini içerir. İyi inşa edilmiş bir alt yapı, çatınızın ses geçirmezliğini ve ısı yalıtımını da geliştirir. Aynı zamanda, çatı kaplama levhalarının altında normalde oluşan yoğuşmayı da yapıdan uzak bir şekilde kanalize eder.

Çatı Tadilatı

Çatı Tadilatı

 1. alttan desteklemek
 2. tahta parçası
 3. Havalandırma şeridi

Çatılar, süslemeler ve başlıklar, tavanınıza son rötuşları uygularken önemli öğelerdir. Çatının farklı elemanlarını sıkıca birbirine bağlarlar, bu da onu kesintisiz, görsel olarak çekici ve uyumlu kılar. Yağmur suyu sistemleri yağmur suyu kanallarını verimli bir şekilde kanalizasyon sistemine yönlendirmek için oluklar, iniş boruları, su hunileri ve diğer unsurları kullanır.

Çatı güvenlik ürünleri

Çatı güvenlik ürünleri, merdivenler, çatı köprüleri ve kar koruyucular, çatınızın etrafında hareket etmenin güvenli olduğundan emin olun; örneğin, bakım yaparken veya temizlerken. Kar muhafızları, kar ve buzun çatının altından insanlara sürüklenmesini önler ve merdivenler yangın durumunda gerekli acil durum yollarını sunar. Bazı ülkelerde, merdivenler, kar koruyucular ve çatı köprüleri gibi bazı çatı güvenlik ürünleri, yasaların çatının bir parçası olması için gereklidir, bu yüzden bunu yerel yetkililerinizle kontrol etmeyi unutmayın.

Kurşunlar, çatınız için kontrollü ve su geçirmez açıklıklar sağlar. Bu gibi açıklıklar bacaları, çatı pencerelerini ve havalandırma borularını içerir.

ÇATI BAKIM

ÇATI BAKIM

ÇATI BAKIM

Optimum durumu ve uzun servis ömrünü garanti etmek için, çatınızın durumu düzenli olarak kontrol edilmelidir. Eğer kaplamada herhangi bir kusur varsa, uzun ömür sağlamak için hemen onarılmalıdır.

Kurulumdan hemen sonra, gevşek bağlantı parçaları, sac parçaları, sondaj talaşı ve diğer metal ürünler gibi tüm gevşek nesneler çatı ve yağmur suyu sistemlerinden çıkarılmalıdır.

KAR KALDIRMA

Kar, genellikle boyalı bir çatı üzerinde birikmeyecek veya çatının yapısal yük kapasitesini aşmayacaktır. Ancak, kar kaldırma gerekli ise, kar kaldırma sırasında kaplama korumak için çatıda bir kar (~ 100 mm) olması önerilir.

YILLIK BAKIM

Kaplanmış yüzeylerin görsel muayenesi yılda bir kez genel bir muayene olarak yapılmalıdır. Garanti süresi boyunca her 5 yılda bir daha kapsamlı bir inceleme yapılmalıdır. Garanti süresi dolduğunda, yüzey iki yılda bir denetlenmelidir.

Kaplanmış yüzeylerin görsel muayenesi yılda bir kez genel bir muayene olarak yapılmalıdır.

Garanti süresi boyunca her 5 yılda bir daha kapsamlı bir inceleme yapılmalıdır. Garanti süresi dolduğunda, yüzey iki yılda bir denetlenmelidir.

Armatürlerin durumunu ve bağlantılarını kontrol edin. Hasarlı veya kısmen gevşek bağlantı parçaları sızıntıya, bozulmaya ve korozyona neden olur. Bir sabitleme hasarlıysa, ve / veya çatı kanadı daha güçlü bir şekilde değiştirilmelidir.

Renk kaplamasının durumunu kontrol edin. Çatı vadileri ve yağmur suyu sistemi kenarlarını kontrol etmeyi unutmayın. Kaplamanın soyulması, düzensiz solma, kabarma ve çatlama ve ayrıca lokal çizilme, kaplamanın tamiri ihtiyacının işaretleridir.

Yağmur suyu sistemleri de her yıl temizlenmelidir. Tıkanmış, kısmen tıkalı ve kirli yağmur suyu sistemleri, buzlanma ve korozyon sorunlarına neden olur.

buzlanma

buzlanma

TEMİZLİK

Yağmur suyu genellikle renk kaplamalarını temiz tutmak için yeterlidir. Ancak, ağaçlardan yapraklar gibi kirlilikler, yılda bir kez çatıdan, çatıdan ve yağmur suyu sistemlerinden temizlenmelidir. Kir ve toprak tabakanın yüzeyini ıslak tutarak korozyon riskine neden olur. Kirli bir çatı da görünümü bozar.

Kaplama yumuşak bir fırça ve su veya yüksek basınçlı su ile temizlenmelidir. Daha inatçı kir, boya kaplamalarına uygun bir temizlik maddesi kullanılarak çıkarılabilir. Zorlu kir lekeleri beyaz bir ruhla nemlendirilmiş bir bezle temizlenebilir. Durulama maddesi birkaç dakika süreyle etkili hale geldikten sonra, tavanın üstünden aşağıya doğru yapılmalıdır. Yağmur suyu olukları daha sonra suyla durulanır.

Uygun olmayan veya aşırı derecede güçlü temizlik maddelerinin kullanılmasının renk kaplamasına zarar vereceğine dikkat edilmelidir.

BOYAMA

En kısa zamanda kaplamasındaki herhangi bir hasarı onarmak her zaman faydalıdır. Sadece boya onarımı için uygun boyalar kullanılmalıdır. Alan, mümkün olduğunca küçük bir fırça kullanılarak rötuş yapılmalıdır. Hasar sadece astar katına ulaşırsa, bir kat boya yeterlidir. Ancak, hasar çinkoya ulaşırsa, ilk kat kuruduğunda ikinci bir boya tabakasının uygulanması tavsiye edilir.

Tabakanın kesilen saçak kenarının paslanmaya başladığı kenar korozyonu, özellikle düşük aralıklı çatılarda bazen oluşabilir. Çatı örtüsünü taktıktan sonra saçak kenarlarını boyamak bunu engelleyebilir. Bu özellikle sahil koşullarında tavsiye edilir.

Tüm yüzeyleri tamamen boyamak için herhangi bir karar vermeden önce, yerel hasarların olmadığı ve kaplamanın tabana yapışmasının iyi olduğu kontrol edilmelidir. Önemli bir yerel hasar tespit edilirse veya kaplama düzensiz bir şekilde soluklaşırsa, bir yeniden boya şeması oluşturmak ve planlamak için bir uzmana danışmak en iyisidir.

Renk boyalarının yararlı ömrü birçok faktöre bağlı olduğu için bakım boyasının ne zaman yapılması gerektiği konusunda kesin bir zaman vermek zordur. Bunlar renk ve kaplama tipi, yerel iklim koşulları, çatının eğimi, yapı metodu ve montaj metodudur. Kaplamanın rengi, kaplamanın rengi karanlık olduğunda, bir tavanın güneye bakan eğimi üzerinde en yüksek seviyededir.

boyama

boyama

ÇATI YENİLEME SÜRECİ

Çatı Tadilat Firmamız çatısı almak ve süreç hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Evinizi yepyeni bir çatı ile tamamlamak için bu sekiz adımdan daha fazlasını almaz.

 

Çatı İzolasyonu

Çatı İzolasyonu

DEĞERLENDİRME ZİYARETİ

Bir çatı ustası, çatının durumunu değerlendirmek, projenin detaylarını tartışmak ve önlem almak için gelir. Değerlendirme ziyareti ücretsizdir.

TEKLİF İSTEYİN

Ziyareti sırasında çatı ustası size bir fiyat garantisi ile sabit fiyatlı bir fiyat teklifi verir.

Satın almaya hazır mısın? Formu doldurun ve satışlarımız bir teklifle sizinle iletişime geçecektir. Hala neye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yardımcı olabiliriz; Çatı projeniz hakkında bize bilgi verin ve çatılarınız için en iyi çözümü keşfetmenizde size yardımcı olacağız.

SÖZLEŞME

Teklif kabul edildiğinde, sözleşmeleri imzalama zamanı.

TESLİM

Çatı Tadilat Firmamız, kuruluma başlamadan önce tüm gerekli yapıları ve ekipmanları siteye teslim eder.

KURULUM

Çatı Tadilat Firmamız tesisat ekibi eski çatıyı yıkıyor ve tüm yeni unsurları kuruyor: alt yapılar, çatı örtüleri, su sistemleri ve diğer ekipmanlar.

TEMİZLİK

Yenileme bittiğinde, Çatı Tadilat Firmamız ekibi sahayı temizler ve inşaat atıklarını alır.

MUAYENE VE SERBEST BIRAKMA

Çatı tadilatı süreci nihai bir denetimle sona erer ve size bir sürüm belgesi verilir. Bundan sonra yeni çatı evinizi korumak için hazır!

ÇATI TADİLAT HAKKINDA SIK SORULANLAR

İster deneyimli bir tamirci olun, ister ilk evinizi yenileyin, nasıl çözeceğinizi bilmediğiniz bir problem olabilir. Çatı uzmanlarımız çatı ile ilgili soru ve cevapların kapsamlı bir listesini topladılar.

Çelik çatılar hakkında bu kadar özel olan nedir? Çelik çatılar hakkında bu kadar özel olan nedir? Çelik çatılar hakkında çok özel olan nedir? Çelik çatılar hakkında çok özel olan nedir? Çelik çatılar hakkında çok özel olan nedir? Çelik çatılar hakkında çok özel nedir? Çelik çatılar konusunda çok mu özel? Çelik çatılar hakkında çok özel olan nedir? Çelik çatılar konusunda çok özel nedir?

Uzmanlarımız, bir teklif vermeden önce çatınızı görmeyi tercih ederler, böylece projenizde beklenmedik maliyetler oluşmaz.

Yeni bir çatı maliyeti, seçilen çatı profili ve kaplama, işi yapan montajcı, projenin karmaşıklığı ve konumu gibi faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde farklılık gösterir.

Çatı projenizin maliyetine dair bir teklif sunduğunda, belirlediğimiz fiyat güvenebileceğiniz bir fiyattır.

Çatı güvenlik ürünleri, örneğin çatıda bakım ve diğer görevleri gerçekleştiren bir çatı sahibinin ve çatınızın altında veya önünde duran insanlar gibi diğer kişilerin güvenliğini sağlamak için tasarlanmış ürünlerdir.
Firmamız, kar durakları, merdivenler ve çatı köprüleri dahil çeşitli çatı güvenlik ürünleri sunmaktadır.
Çatı güvenlik ürünleri ile ilgili yasal şartlar, yaşadığınız ülkeye bağlıdır.
En yakın yerel satıcınıza başvurun ve yasal gereksinimler hakkında bilgi isteyin.

Renk seçimi gerçekten size kalmış.

Çelik çatı seçimi oldukça geniştir ve bu sitedeki ürün bölümünden temin edilebilecek tüm renkleri bulabilirsiniz. Bununla birlikte, çatı binaları, şekilleri ve renkleri ile ilgili herhangi bir sınırlama konusunda yerel bina yönetiminizi kontrol etmeyi unutmayın.
Kararınızı sizinle görüşmekten memnun olacak bayilerimizden biri ile renk seçiminizi onaylayın.
Çoğu çatı tesisi genellikle ilkbahar / yaz aylarında gerçekleşir ve çatı projeleri için yılın en yoğun zamanıdır. Bu, programınızı yükleyicinin ki ile sığdırmayı zorlaştırabilir.

Ancak, çatı kurulumunuzun yıl boyunca herhangi bir zamanda tamamlamak için teknik sınırlamalar yoktur. Böylece projenizi sizin için en uygun zamana göre planlayabilirsiniz.

Her zaman çatı altlığı kullanımını önerir.
çatıcı