Cam balkon nedir

Cam balkon nedir?

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde, işyerinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en güzel yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel özelliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden gelecek tehditlere karşı koruma sağlar…

Cam Balkon

Cam Balkon

Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatifleri mevcuttur.

Cafe, Restoran, Lokanta gibi mekanların girişinde kullanılan cam balkon sistemleri altta eşik olmadan çalışan fonksiyonel sistemdir.

Katlanabilir Cam Balkon Sistemi ve Uygulama

Estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en önde gelen şartı mekana uygun kapama sistemidir.
Özellikle mekanların keyif için kullanılan bölüm olan balkonlar, ortam şartları ihtiyaca uygun nitelik kazanmasına çok önemli bir unsurdur.
Balkon kapama sistemlerinde İstanbul‘un önde gelen firmalarından Panoramik Balkon, mekan sahiplerinin değişik ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak, yıllara dayalı deneyimini yeni bir cam kapama sisteminde yoğunlaştırdı ve Panoramik cam balkon kapama sistemini üretti.
Panoramik Balkon camlarında normal camların aksine tempered cam olup kırılma riski minimuma indirilmiştir. Panoramik cam kapama sistemi estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasını yanı sıra son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.
Cam Balkon sisteminde kullanılan alüminyum profillerin boyası elekrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Panoramik Balkon geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanağını sağlar. Kullanım alanı son derece geniştir. Estetiğin ön planda olduğu cafeler, roof barlar, geniş zemin alanına sahip oteller vb çeşitli mekanlarda uygulanabilmektedir.
Balkonlarınızın ve ya Bahçelerinizin Nasıl ve Ne şekilde olması Panoramik Balkon için Hiç önemli degil. Her türlü Balkon Dizaynına göre uygun sistemlerimiz mevcuttur.