Alüminyum Merdiven Kare Korkuluk

Alüminyum Balkon Küpeşte ve Merdiven Korkuluk Sistemleri

Çağdaş mimaride alüminyum balkon küpeşte ve merdiven korkuluk sistemleri tercih edilir olmuştur. Uzun ömürlü kullanım imkanı ve estetik görüntüsü tercih sebebidir. İzmir Küpeşte sistemleri, 1- Kare Küpeşte sistemleri 2- Boru Küpeşte sistemleri olarak sınıflandırılabilir. Eloksallı ve bronz renkler alüminyum küpeşte profillerinde ağırlıklı olarak kullanılır. 6 mm ve 8 mm temperli camlar uygulanmaktadır. Cam renkleri, bronz, füme, mavi, yeşil ve şeffaf tipleri olarak sınıflandırılabilir. İzmir balkon küpeşteleri işleminde en önemli detay dikmelerin sabitlenmesinde uygulanacak sistemdir. Dikmeler 40 cm’lik dolu ankreaj ile tutturulmalıdır. Ankreaj deliklerinin Kimyasal dübel ile, tozdan temizlendikten sonra sağlamlaştırılmalıdır. Küpeşte profilleri olarak en az 1,8 mm veya 2 mm et kalınlığında alüminyum profiller kullanılmalıdır. Duvar bağlantı elemanları çok dikkatlice yerine monte edilmelidir. Unutulmaması gereken can emniyeti ve güvenlik sorunudur.

Alüminyum Balkon Kare Küpeşte Sistemleri

Alüminyum Kare Küpeşte Sistemleri, profil ve aksesuarlardan oluşur. Üst küpeşte alüminyum profilleri 80’lik ve 60 mm’den oluşur. Dikmeler 40 mm olarak kullanılır. Estetik ve zarif görüntüleri ile kare küpeşte sistemleri öne çıkıyor. Günümüzün popüler ürünü olan Gemlik cam balkonmontajları rahatlıkla küpeşte profilleri üzerine yapılabilmekte- dir.

Alüminyum Merdiven Kare Korkuluk

Alüminyum merdiven kare korkuluk sistemleri sağlam, dayanıklı ve estetiktir. Bir çok model uygulaması yapılabilir. Gemlik Boru merdiven modellerine göre maliyetli olan kare merdiven korkuluk modelleri binalarda yer almaya başlamıştır.
Alüminyum Merdiven Kare Korkuluk

Alüminyum Merdiven Kare Korkuluk

Alüminyum Balkon Boru Küpeşte Sistemleri

Alüminyum Boru Küpeşte Sistemleri, profil ve aksesuarlardan oluşur. Üst küpeşte alüminyum profilleri 50’lik ve 40 mm’den oluşur. Dikmeler 40 mm olarak kullanılır. Estetik ve modern görüntüleri ile boru küpeşte sistemleri öne çıkıyor. Korkuluk sistemleri olarak boru küpeşte sektöre ilk adım atan sistemdir.
Alüminyum Balkon Boru Küpeşte Sistemleri

Alüminyum Balkon Boru Küpeşte Sistemleri

Alüminyum Merdiven Boru Korkuluk

Alüminyum merdiven boru korkuluk seçenekleri, camlı ve camsız olarak gruplandırabiliriz. Bir çok model dizayn edilebilir. Termiksiz boru profiller kıvrılma özelliği ile farklılık oluşturabilir. Gemlik merdiven korkuluk uygulamalarımız beğenilen uygulamalarla devam etmektedir.