Altyapı inşaat

Altyapı inşaat müteahhitliğinde yüksek tecrübeye sahibiz. Başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde, ilk teknolojileri kullandık.

Bilumum hafriyat işleri ve her türlü atıksu, yağmursuyu hatları ana kollektörleri, içmesuyu şebeke hatları, isale hatları, tünel şaft kazıları, deniz dolgusu, duvar taşları iletaş duvar örülmesi, anroşman işleri, bina yıkımı, köprülü kavşak, otoyol inşaat işleri genel faaliyet alanımızdır.

YER ALTI BORU DÖŞEME

  • Atık su, kanalizasyon
  • İçme suyu
  • Yağmur suyu
  • Drenaj
  • Evsel bağlantılar,
  • Doğalgaz,
  • Elektrik,
  • Elektronik altyapı
  • Boru hatları ve şebeke sistemi yapımı

YÜZEYSEL SU UZAKLAŞTIRMA

Zemininin kendi eğimiyle suyun uzaklaştılması, ızgaralı kanal sistemleri, rögarlar, kanal sistemleri ve suyun drene edilmesi

ZEMİN

Kazı, zemin ıslahı, mekanik stabilize dolgu, ağır iş makineleriyle vibrasyonlu silindirleme ve diğer zemin sıkıştırılması işlerinin yapımı.

YOL

Otoyol, bölünmüş yollar, beton yol, asfalt yol, parke taş yol, granit küp taş yol yapımı ve diğer yol inşaatları.

ASFALT

Her türlü asfalt, renkli asfalt ve desenli asfalt yapımı.

SANAT YAPILARI

Kutu kesitli menfezler, köprüler, tünel ve istinad duvarları.

HAVAALANI İNŞAATLARI

Beton veya asfalt, pist, apron ve taksirutların yapımı, ILS, SHELTER, VOR inşaatları, havalanı, elektrik ve elektronik alt yapıları yapılması, papi rögarları yapımı, papi aydınlatmaları montajı, Pist ve taksirutlara ait çizgi boyaları, yüksek dayanımlı pist ve taksirut betonu yapılması, pist, apron, taksirutlara ait zemin ıslahı, mekanik stabilizasyon ile dolgu ve zemin sıkıştırılması, yüzeysel pist, taksirut ve apron sularının uzaklaştırılması, drene edilmesi, drenaj, pist, taksirutlar ve apron yer altı geçişleri ve diğer havaalanı alt yapı dolgu, hafriyat, kazı, yıkım ve kırım işlerinin yapımı.

HAVAALANI BAKIM ONARIMI

Pist, apron ve taksirutların onarılması, beton genleşme derzlerinin yenilenmesi, beton ve asfalt yol çizgileri yapımı, ızgaralı kanal sistemleri, rögarlar, açık kanal sistemleri ve suyun drene edilmesi ve diğer bakım onarım ve tamirat işlerinin yapımı, periyodik havalanı bakım işleri.

DİĞER ALT YAPI İNŞAATI İŞLERİ

Tatil köyleri, oteller, konut siteleri, endüstriyel yapılar, eğitim tesisleri, spor tesisleri, fabrikalar ve avm altyapı inşaatları

GÖRSEL ALT YAPI İNŞAATLARI

Yüzme havuzları, tenis kortları, koşu parkurları vs. Toplu konut alanları komple altyapı inşaatı, peyzaj mimari ve çevre düzenleme inşaatları.