Gemlik İnşaat, Tadilat ve Dekorasyon İşleri

GEMLIK İNŞAAT , Gemlik Tadilat Ve Dekorasyon İşleri

GEMLIK İNŞAAT , Gemlik Tadilat Ve Dekorasyon İşleri

Gemlik İnşaat ve Tadilat Firmamız bir mühendislik ve müteahitlik firması olarak 2011 yılında kurularak Türkiye’de inşaat ve tesisat alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Özellikle 2018’lı yılların başından itibaren iş hacmini geliştiren Gemlik inşaat ve  Kamu Kuruluşlarına ve özel sektöre taahütte bulunduğu işleri zamanından önce ve üstün kalite ile tamamlamıştır.

Gemlik İnşaat ana faaliyet alanı olan inşaat sektörünün yanısıra Turizm sektöründe de faaliyet göstermektedir. Gemlik’te dört yıldızlı otel projesini en üstün inşaat kalitesiyle gerçekleştirmiş olup ,tesisin işletmesinide başarıyla sürdürmektedir.

İnşaat ve Turizm sektörlerinin yanısıra Bursa’nın Gemlik ilçesinde ileri tarım teknikleri ile kiraz ve elma üretim faaliyetlerine başlamıştır.

Gemlik İnşaat faaliyet gösterdiği sektörlerde mevcut tecrübe ve deneyimlerini en doğru şekilde kullanarak,en doğru hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Ev tadilat kredileri 

Ev tadilatı

Kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalar ve sponsor olduğu projeler ile güvenilir konut firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Gemlik İnşaat olarak amacımız, konut geliştirme ve arsa değerleme alanında güçlü ve lider bir marka haline getirmektir. Bu amaç doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak farklı, kaliteli, güvenli yapılar inşa ederek ve inşa edilmesini sağlayarak yolumuzda ilerlemekteyiz.

Gemlik İnşaatı neleri yapıyor?

TADİLAT İŞLERİ

Sizin istekleriniz göz önüne alınarak hazırlanan tadilat projesi sonunda dairenizi A’dan Z’ye yenileyebilmek için oluşturduğumuz uzman elektrik ve sıhhi tesisat, seramik, duvar, sıva ve boya kadrolarımız ile doğrama montaj, parke montaj ve sistre cila ekipleri sizlere en iyi hizmeti vermek üzere hazırdırlar.

Bütün bu işlerin kendi içindeki koordinasyonu, sıralaması için siz kendinizi yormayın. Biz bunun için buradayız ve size yardıma hazırız.

EV Tadilatı TADİLAT İŞLERİ

EV Tadilatı TADİLAT İŞLERİ

Mutfak ve banyo

Mutfak ve banyonuzda yerine ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak projelendirilip imal edilen dolaplarımız yüzlerce renk ve desen arasından seçeceğiniz laminat kapak ve tezgahlarla mekanın havasını değiştirip, modern bir görünüş kazandırmaktadır.

Zengin aksesuar seçenekleriyle oluşturduğumuz alternatiflerden beğendiğinizi kesenize en uygun fiyat ve şartlarla size sunuyoruz.

GEMLİK inşaat 

Gemlik İnşaat ve   Dekorasyon işinde birçok seçgin firma ve ürünlerden resmi bayiliklerini alarak müşteriye kaliteyi ve garantiyi sunmaktadır.

SİZLERİ AYRICALIKLI OLMAYA DAVET EDİYORUZ …!

Dekoratif, Kullanışlı,Konforlu, Ferah ve Geniş  Mükemmel Tasarım  Şahane Dizayn Sahane Oturma Planı Çok İyi İşçilik ve Kaliteli Malzeme
Sonuç: MUHTEŞEM