GEMLİK İNŞAAT olarak yenilikçi uygulamaları araştırmak, farklı sektör ve alanlardan teknoloji ve anlayış geliştirmek, bunları yeniden verimli bir şekilde hayata geçirmek temel stratejilerimizden birisidir. Vizyonumuz çerçevesinde teknolojiyi ve güncel iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanmak, kaynak ve zaman ayırmak konusunda etkin bir tavır sergileriz.

Gemlik’in sürekli değişen ve gelişen bir şehir olması, modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Sürekli artarak devam eden konut açığının karşılanmasında GEMLİK İNŞAAT olarak üzerimize düşen görevi yerine getirip, birçok aileyi ev sahibi yaparak, güven ve kalitenin simgesi olmayı amaçlıyoruz..

KALİTE YÖNETİM

ihtiyaç ve beklentilerini arttırabilmek için tüm personelimizin katılım ve desteğini sağlayarak, KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN şartlarına uymak, çağdaş teknoloji ışığında bilgili ve güler yüzlü personelimizle kaliteli meskenler yapmak kalite politikamızdır.

Estetik ve Fonksiyonel

1 odalı, 2 odalı, 3 odalı, 5 odalı, normal kat, dubleks yada teraslı olmak üzere farklı semtlerde daire seçenekleri bulunmaktadır. Dairelerimizin her biri Estetik ve Fonksiyonel bir anlayışla tasarlanarak inşa edilmektedir.

Yüksek vasıflı, tecrübeli ve alanında deneyimli teknik elemanlardan oluşan kadrolarla hafriyat, kazı, kırma  taahhüt ve yapı işleri ve temel kazıları itina ile yapılır. Bunların dışında Gayrimenkul Alım-Satımı, hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Hedeflerine ulaşan Gemlik İnşaat

Sürekli gelişen, çağın şartlarına ve koşullarına uyumlu, hedeflerine ulaşan Gemlik İnşaat,  faaliyetlerine aynı hızla devam etmektedir. Yurt içinde  lüx ve kaliteli yapılarda Blok Daire, Ticari Yapı yaparak iç faaliyet göstermektedir.