Gemli̇k i̇nşaat dekorasyon

Gemli̇k i̇nşaat dekorasyon Firmamız

Gemli̇k i̇nşaat dekorasyon 2012 yılından buyana tasarım ve dekorasyon alanında teknolojik ekipman ve alanında tecrübeli ustalarıyla adını inşaat dünyasına duyurmuştur. Her evi veya ofisi “Rezidans” tarzında projelendirip yeni görsel tasarımlarıyla hazırlayıp sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Firmamız, Asma tavan sistemlerinden, Bölme Duvar Sistemlerine, Alçıpan, Boya, Alçı, Mantolama, İç ve Dış Cephe Tadilat İşleri, Parke ve Yer Döşeme Sistemleri, Fayans ve Granit Döşeme işlerinizi en uygun fiyatlarla yapmaktayız.

Anahtar Teslim Dekorasyon

2012 Yılında, mantolama, anahtar teslim iç dekorasyon, ısı yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı ve elektrik ve su tesisatı döşeme alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle 
Gemlik inşaat dekorasyon
sektörünün lider uygulayıcı firmaları arasında girmiştir.

Müşterilerinin Beklentilerini Karşılayan

Gemli̇k i̇nşaat dekorasyon’nun kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi yapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren yeni markamız gemlik inşaat dekorasyon  yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiştir.

Sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan bir firmadır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal bir deneyimle harmanlayarak müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışmıştır.

Güvene Dayalı İlişkiler Geliştirmek

Gemli̇k i̇nşaat dekorasyon, bütün projelerinde müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi v birinci önceliği olarak görmektedir.

Gemlik inşaat dekorasyon

Gemli̇k i̇nşaat dekorasyon

Gemli̇k i̇nşaat dekorasyon güvencesiyle

Yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilincindedir. Müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli olan evlerini “gemlik inşaat dekorasyon” güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır.

Lider Firma Olma Yolunda…

Gemlik inşaat dekorasyon yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaktadır.