Ev tadilat işi yaptırmak istiyorum

Ev tadilat işi yaptırmak istiyorum diyorsanız, Evinize zengin bir ton vermeyi düşünüyorsanız ve bunu yenilemeyi planlıyorsanız, bu fikirleri aklınıza getirerek evinizi mümkün olan en iyi şekilde şekillendirebilirsiniz.

İç ev fikirleri:

ev tadilatı gereklimidir

ev tadilatı gereklimidir

Fikir 1: Evinizin iç kısmını aynı temel rengin 2’den fazla olmayan tonları ile boyayın. Bir rengin 2’den fazla gölgesini seçerseniz, kaos yaratacaktır ve bu nedenle evinizin iç kısmını boyamak için iki veya daha fazla üç renk tonunu seçmeniz tavsiye edilir.

Fikir 2: Evinizin içini boyamayı seçtiğiniz rengin, örneğin kan kırmızısı ya da papağan yeşili gibi çok göz alıcı olması gerektiğini unutmayın. Evinizin için rahatlatıcı renkler seçin. Kahve ve beyaz gibi renkler evinize inanılmaz derecede şık bir görünüm kazandırır.

seçim senin!

Fikir 3: Çizim odanızın bir köşesi için güzel ve bakımlı bir bitki seçebilirsiniz. Ama evinizi bir bahçeye dönüştürecek daha fazla bitki dikmediğinden emin olun. En fazla 1 önerilmektedir.

Fikir 4: Evinizin görünümünü zenginleştirecek güzel bir tavanı seçebilirsiniz. LED ışıklar ve düşme tavan otomatik olarak evinize bir stil sağlar.